2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri ,Gelinlik seçimi özel bir seçimdir. Bu nedenle kullanacağınız modelin çok güzel olması aynı zamanda size çok yakışması gerekir. Elbette hazırlanan gelinlik modelleri bir o kadar güzel ve göz kamaştıran modeller içeriyor. Bu nedenle seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Aradığınız modeli bulmadan önce tarzının ne olduğunu, nasıl bir modelin size yakışabileceğini, trendleri ve elbette fiyatları araştırmanızda yarar var. Bazı modeller sıradan görünse de giyildiğinde çok zarif dururlar. Bu anlamda saten ve sade modeller, dantelli kaplamalar giyilmeden sade görünebilirler. Ancak giydiğinizde bu tarz modellerin ne kadar yakışabileceğiniz görebilirsiniz. Bunun gibi detaylar gelinlik seçiminde önemlidir.

Bu nedenle seçim yapmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Yeni sezon 2017 gelinlik modelleri farklı tasarımlar sunuyor. Üzeri dantel kaplama tasarımlardan el işlemesi modellere, kaftanlı tasarımlardan, straplez modellere kadar pek çok farkı model seçeneği var. Elbette seçim yaparken gelinliğin kalıbına dikkat etmenizde yarar var. Düz hatlarınız varsa, gelinliğin üzerinizde zarif ve klasik bir görüntü oluşturmasını istiyorsanız saten gelinlik tasarımlarını kullanabilirsiniz. Bu tarz modeller balık kesim, a kesim kullanılarak çok şık tasarımlar sunabiliyor.

Bunun dışında dökümlü gelinlik tasarımları da sade olarak tasarlanan ve şık görüntüsü ile sevilen 2017 gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Eğer gelinliğinizin daha gösterişli olmasını isterseniz kullandığınız modele ek olarak işleme, inci ve boncuk gibi detaylar da ekleyebilirsiniz. Gelinlik tasarımlarında son yıllarda balık kesim tasarımlar bayanların yoğun ilgi gösterdiği modeller arasında yer alıyor. Balık kesim modellerde kendinden desenli kumaşlar tercih edilebildiği gibi işlemeli ve dantel kaplama modeller de çok seviliyor. Eğer tesettür kullanıyorsanız dantel kaplama modeller tercih edebilirsiniz. Ayrıca balık kesimlerde dizden sonrası genişleyen modeller de son zamanların en gözde tasarımları arasında yer alıyor. Bu tarz modeller de klasik ve modern çizgileri bir arada bulunduran tasarımlar arasında yer alıyor.

Zarif bir gelinlik seçimi için kullanabileceğiniz modellerden bir tanesi de uzun kuyruklu a kesim gelinlikler olabilir. Hem etek uçlarındaki güpür detayı hem de uzun kuyruk detayı yanı sıra kıyafetin üzerinde yer verilen dantel işlemeler de modeli zarif bir hale getirir. Gelinlik seçiminde elbette farklı tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz model sayısı da oldukça fazla. Eğer kapalı mekan bir yerde düğün yapmayı düşünüyorsanız straplez, prenses etek, balık etek gibi modelleri kullanabilirsiniz. Açık hava mekanlarda düğün yapmayı düşünüyorsanız bu tarz modeller yerine daha rahat kalıpları kullanabilirsiniz.

Kiloş etekli modeller, a kesim gelinlikler ya da salaş modeller açık havada bir düğün için daha rahat ve şık bir seçim olur. Bunun yanı sıra büyük beden kullanan bayanlar için de salaş ve kiloş etekli modeller ideal seçimler olacaktır. Sizi daha ince göstereceği gibi düğün gününde istediğiniz şıklığa kavuşmanızı da sağlar. Düğün gününde kendinizi daha zayıf olarak görmek istiyorsanız korseli gelinlik modelleri de kullanabilirsiniz. Sert korse şeklinde tasarlanan üst beden geniş ve açılık etek modelleri ile tamamlandığı için hem beliniz daha ince hale gelecek hem de siz daha zayıf görüneceksiniz.

Bunun dışında salaş modeller, a kesim modeller de büyük beden kullanan bayanlar için daha uygun seçimler olacaktır. Düğün gününde olası aksilikler de stresten kilolu görünmenize neden olabiliyor. Bu nedenle rahat kalıpları kullanmak işinize yarayacaktır. Bu tarz 2017 gelinlik modelleri kapatıcı olacağı gibi şık duracak olan uzun ve işlemeli duvak modelleri ve uzu kuyruk detayları ile tamamlayabilirsiniz. Bu sayede hem daha ince görünür hem de masalsı bir gelin olabilirsiniz.

2017 Gelinlik Modelleri Resimleri