2017 Trend Kombinler

2017 Trend Kombinler

Şık Kombinler Oluşturabilirsiniz Günümüzde hem erkekler için hem de bayanlar için şık ve bakımlı görünmek önemlidir. ancak bazı durumlarda ne kadar isteseniz de aradığınız şıklığı yakalayamayabilirsiniz. Uygun parçaları bir araya getirmek ya da gideceğiniz yere uygun bir kıyafet oluşturmak zor olabilir. bu tür durumlarda dolabınızda bulunması gereken genel parçalar size yardımcı olabilir. Hem acil durumlarda hem de kolay yoldan kombin oluşturmak istediğinizde bu parçaları kullanarak hem havalı görünebilir hem de şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bunun için 2017 Trend Kombinler de kullanabileceğiniz ürünlerde tek renk seçimlere yer verin. Kullanmayı sevdiğiniz renkleri tek renk olarak seçtiğinizde kolye ve bileklik kullanarak, saat ve çanta kullanarak şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Eğer çok renkli parçaları varsa gardırobunuzda renkleri birbirine uydurmanız zor olacaktır. Bu nedenle acil durumlarda kullanmak için her zaman soft renklerinizin olması gerekir. Pastel mavi, pembe, beyaz, toprak tonları genel olarak her kıyafetle kombinleyebileceğiniz renkler olacaktır. bu tarz renkleri üst beden kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Altında kullanabileceğiniz koyu renklerle kontrast oluşturacağı için hem uyumlu görünecektir hem de zarif bir çizgi yakalamanıza yardımcı olacaktır. Eğer tesettür kullanıyorsanız özellikle tek renklerde tunikler kullanmaya özen gösterin. Çok fazla işleme, desen tuniğin özelliğine kaybetmesine neden olabileceği gibi her yerde kullanmanızı da zorlaştırır. Bu nedenle tek renk tunikler seçebilirsiniz.

Tunikle birlikte kullanabileceğiniz şık bir kolye gününüzü rahat geçirmenize yardımcı olur. Alt giyim ürünlerinde de tek renk seçimler her zaman işinizi kolaylaştırır. Kalem etekler, dar paça pantolonlar hem yeni sezon trendlerine uygun olduğu için hem de pek çok yerde kullanılabilecek olduğu için ideal kombini oluşturmanızı da kolaylaştırır. 2017 Trend Kombinler Bu tarz ürünlerde daha çok siyah rengi kullanabilirsiniz. dolabınızda bulunan siyah bir kalem etek istediğiniz her tür üst giyim modeli ile kombinlenebilir. Bu nedenle siyah kalem etekler vazgeçilmezdir.

Bunun dışında siyah dar paça pantolon modelleri, siyah bol paça modeller de kış aylarında uzun ve kısa botlar kullanarak tamamlayabileceğiniz ürünler olacaktır. bu sayede şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Siyah kullanmak kolay bir kombin için gereklidir. Eğer dolabınızda siyah dışında başka renkler de kullanmak isterseniz yine üst beden kıyafetlerinize uygun renk tonlarından yararlanabilirsiniz. Toprak tonları bu anlamda en kullanışlı renklerdir. Eğer kumaş seçiminde iddialı modeller tercih etmiyorsanız toprak tonları her kıyafetle kullanılabilir. Ancak örneğin deri bir etek ya da pantolon kullanmak istiyorsanız kullanacağınız üst giyim parçasının da triko ya da benzeri bir kumaş türü olması gerekir.

Genel olarak deri parçalar kış ayları için idealdir. Bu nedenle saten, likralı ya da parlak tonlardaki kumaşlar deri kombinlerine uymaz. Aynı zamanda kürklü ve polarlı kumaşlar da uymaz. Kombinleriniz ne kadar sade olursa olsun kullanabileceğiniz aksesuarlardan yararlanarak da şık bir model oluşturabilirsiniz. Uzun kolyeler, taşlı yüzük modelleri, saat ve bileklikler, uygun çanta modelleri sade bir kıyafet kullansanız da göze çarpan ve hoş görünen görüntüler oluşturur. özellikle akşam dışarı çıkmanız gerektiğinde bu tarz kombinler oluşturabilirsiniz. Akşam gezmeler çok fazla abiye tarzı olmayan aynı zamanda şık duran kombinler gerektirir.

Eğer sade kıyafetleriniz varsa kullanabileceğiniz küçük aksesuarlar sayesinde şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygun bir saç modeli, kapalıysanız uygun bir şal modeli ile kombini tamamlayabilirsiniz. Şık görünmenin temel kuralı size yakışan parçaları seçmenizdir. Günümüzde moda anlayışı çok hızlı değişse de vücut şeklinize uygun modeller bulmanız her zaman kullanabileceğiniz tasarımlar seçmenizi sağlar. Bu anlamda son yıllarda bayanlar arasında pileli etekler, solopet modelleri, etekler gibi seçimlerde vücut şekline uygun modellerden yararlanmaya dikkat edebilirsiniz.

2017 Trend Kombinler Resimleri